Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Beylikdüzü İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Beylikdüzü İş Güvenliği

Beylikdüzü iş güvenliği anlamında hizmet verdiğimiz İstanbul’un ilçelerinden birisidir. İş sağlığı ve güvenliği profesyonellerimiz, iş sağlığı ve güvenliği alanında güler yüzlü ve etkin hizmet vermektedirler.

Bu anlamda vizyonumuz, İnsana yakışır çalışma ortamları oluşturmak; iş kazaları ve meslek hastalıklarına sebebiyet vermeyecek işyerlerini tesis edebilmek mücadele edebilmektir.

Beylikdüzü İş Güvenliği

Bizleri bekleyen yeni yılda;

Ülkemizin ve tüm insanlığın Covid-19 ve benzeri hastalıklardan kurtulması, iş yerlerinde virüsle ilgili mücadele kapsamında sizlere rehberlik etmek bu yıl içerisindeki en önemli görevlerimizdendir. Bayrampaşa İş Güvenliği firmamızın genel merkezi olmasına rağmen tüm İstanbul ve yakın illerine hizmet vermekteyiz. İSG ekibimiz ile her daim hizmetinizde olan ve Bakanlık tarafından yetkilendirilmiş (OSGB) bir kurumuz. Gerek İş Güvenliği Uzmanı personellerimiz, gerek işyeri hekimlerimiz ve gerekse de İş yeri hemşiremiz ile en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Beylikdüzü İş Güvenliği hizmeti almak için lütfen bize ulaşın.

04 Ocak 2021

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz