Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Esenler İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Esenler İş Güvenliği

Esenler İş Güvenliği anlamında gerek iş yeri hekimi gerekse de iş güvenliği uzmanı sağlama konusunda hizmet verdiğimiz ilçelerden biridir. İş yerinizdeki risklerin engellenmesi ve bu risklerden korunmak için yapılan çalışmaları Balkan OSGB olarak bizler üstlenmekteyiz. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluştururken işinizin normal işleyişini aksatmamak şartıyla ve daha verimli bir çalışma ortamının sağlanmasına katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Korona virüs’e karşı iş yerinizde alacağınız önlemler konusunda da iş yeri hekimlerimizden destek alabilirsiniz. Korona virüsten korunma yolları’na buradan ulaşabilirsiniz.

Esenler İş Güvenliği

Esenler iş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarının öncelikli amacı işçi sağlığını korumaktır. Öncelikli hedefimiz insandır. İş yerinizdeki diğer dikkat edeceğimiz hususta iş yerinizin mevzuata uygun bir şekilde dizayn edilip edilmediğini kontrol etmektir. Bu makine ve teçhizatların periyodik bakımlarının planlanması ve kontrol edilmesi konularında da size yardımcı olmaktayız. Gerek insanın eğitilmesi ve gerekse de makine bakımlarının yapılması iş kazalarının önlenmesinde oldukça önem arz etmektedir.

İş Kazaları ile ilgili görsellere ulaşmak için Youtube kanalımıza giriş yapınız.

24 Şubat 2020

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz