Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Fatih İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Fatih İş Güvenliği

Fatih İş Güvenliği

Fatih İş Güvenliği firmalarımız arasına katılmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İş kazalarını önlemek amacıyla yapılan düzenlemeler ve alınan önlemlere karşın iş kazalarının sayısı ile hayatını kaybedenlerin sayısı gittikçe artmaktadır. Artan ölümlü kazaların önüne geçmek ve yükümlülükleriniz konusunda yeterince bilginiz var mı ? Bu sorunun cevabı her ne olursa olsun, 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği kanunu kapsamında hizmet almanız zorunlu ise bizleri arayınız. Siz işverenlerin en çok dikkat etmesi gereken hususların başında çalışanlarınızın can güvenliğini korumak gelmektedir. Çalışanlarınızın güvenli bir şekilde işlerini yürütmelerini sağlamanız gerekmektedir. Bizler çalışanlarınızın İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimleri konusunda eğitimlerini vermek için çalışmalar yaparız. Onlara sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak, çalışanlarınızı, çalışma ortamından kaynaklanan sağlık ve güvenlik risklerine karşı korumak ve bu alandaki eksiklikleri minimuma indirerek onları bilinçlendirmeyi hedeflemekteyiz.

İş Güvenliği Konusunda Amacımız

Fatihte İş sağlığı hizmeti kapsamında iş yerlerinde alakalı kanun gereğince tüm sağlık hizmetlerini tam ve en doğru şekilde gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

Firmanız 10 kişinin üzerinde ise ve çok tehlikeli çalışanınız bulunuyorsa iş yeri hekimi ile beraber sağlık konularında diğer sağlık personeli ataması yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmalar hakkında bilgi almak için bize ulaşınız.

6331 sayılı kanunda belirtildiği gibi Az Tehlikeli sınıfta faaliyet gösteren 50’den az çalışanı olan işletmeler sürekli iş güvenliği uzmanı ve iş yeri hekiminden İş Güvenliği hizmeti alınması konusu 2020 yılına ertelenmiştir. Fatih İş güvenliği firmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimize ulaşınız.

Youtube üzerinden iş kazaları videolarını izlemek için kanalımıza abone olabilirsiniz.

Fatih OSGB

26 Aralık 2019

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz