Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Hadımköy İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Hadımköy İş Güvenliği

Hadımköy İş Güvenliği

Hadımköy İş Güvenliği ve İş Sağlığı hizmeti verdiğimiz İstanbul Avrupa yakası iş güvenliği bölgelerimizden bir tanesidir. Hadımköy Tem yolunun kuzeyinde kalan bir bölgedir. Balkan Ortak Sağlık Güvenlik birimi olarak bu bölgedeki müşterilerimizin 6331 sayılı kanunun gereklikleri konusunda rehberlik hizmeti sağlamaktayız. İş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi ve diğer sağlık personeli hizmetlerinin yanı sıra, mobil sağlık hizmeti, temel yangın eğitimi gibi konularda da müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Hadımköy İş Güvenliği Uzmanlarımız, İş güvenliği açısından yapılması gereken makine ve diğer ekipmanların periyodik bakım,  kontrol ve ölçümlerini planlayıp gerekli kontrol ve takibini yapmakla beraber yapılan bakımların dosyalanması konusunda sizlere rehberlik edecektir.

İş yerinizde yapacağınız revizyonların yada kurulacak yeni makine, tezgah ve cihazların inceleme araştırmalarını yaparak iş güvenliği yönünden uygun olup olmadığı konularında size destek olacaktır.

Profesyonellerimiz, İş yerinizdeki çalışma ortamının gözetimi ile alakalı çalışmaları kaydederek yönetmelikteki örneklere uygun yıllık değerlendirme raporunu iş yeri hekiminiz ile işbirliği yaparak hazırlayacaktır.

İş Güvenliği Hadımköy

Bu raporlar ve hazırlıkların yanı sıra İş veren eğitimleri ile kanunlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaksınız.

Youtube üzerinden yararlı videoları izlemek için tıklayınız.

23 Aralık 2019

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz