Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Sultangazi İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Sultangazi İş Güvenliği

Sultangazi İş Güvenliği sektöründe, Balkan Akademi olarak İstanbul ve çevre illerdeki işletmelere İş Güvenliği ve İş Sağlığı hizmeti sağlamakta olan ve ilgili bakanlıkça yetkilendirilen Ortak Sağlık Güvenlik Birimiyiz (OSGB).

Sultangazi’de bulunan iş merkezleri, iş hanları, sanayi bölgeleri veya sitelerinin işyerlerince hazırlanan acil durum planlarının ve risk analizlerinin hazırlanması konusunda bizi arayabilirsiniz.

Sultangazi İş Güvenliği

İş Güvenliği Kanunu gereğince yükümlülükleriniz konusunda İş Güvenliği Uzmanlarımız firmanızın analizinden sonra size bu konuda destek olacaklardır. İş yeri hekimlerimiz firmanızda sağlık yönünden yerine getirmeniz gereken sorumluluklarınız konusunda size bilgiler vereceklerdir. Aylık yapılan ziyaretler sonrasında işletmeniz için hazırlanacak yıllık çalışma planları ile sağlık çalışmaları planlamaları yapılacaktır.

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği kanununca belirtilen esaslar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayınız. Facebook üzerinden de bizi takip edebilirsiniz. Sultangazi İş Güvenliği konusunda detaylı bilgi için arayınız.

11 Kasım 2020

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz