Kurumsal Satış Danışmanı0544 629 34 82

Hoşgeldiniz. Bugün

Zeytinburnu İş Güvenliği

Ana Sayfa » Balkan BLOG » Zeytinburnu İş Güvenliği

Zeytinburnu İş Güvenliği Hizmetini alabileceğiniz Avrupa Yakası İş Güvenliği firmalarından bir tanesiyiz. Profesyonel İş güvenliği uzmanlarımız ve iş yeri hekimlerimizle 6331 sayılı iş güvenliği kanunu kapsamında firmanıza hizmet verebiliriz.

Zeytinburnu İş Güvenliği
Hizmet alımının başlamasıyla işletmenizdeki her çalışan bu kanundan yararlanmakta, iş yerinizde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız firmanıza rehberlik ve danışmanlık yapmak üzere görevlendirilirler ve ihmallerinden dolayı siz işverenlere karşı sorumludurlar.

ZEYTİNBURNU –  İŞ GÜVENLİĞİ HİZMETİ’NİN FAYDALARI

İş Sağlığı ve Güvenliği kanunu kapsamında alacağınız hizmet işletmenizin en önemli unsurlarından birisi olup,  çalışanlarınızın bedensel, ruhsal ve sosyal açıdan iyilik hallerinin korunması, geliştirilmesi ve maksimum seviyede devamı için, işin çalışana uyum sağlamasının yanı sıra çalışanın da kendi işine uyumunun sağlanılması için oldukça önemlidir.

İş Güvenliği Hizmeti’nin hedefine ulaşması için siz işverenlerin üzerinize düşen görevleri yerine getirmeniz, ve her şeyden öte bu hizmeti zorunluluk gereği almamanız gerekir. İşletmenizde İş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmalı ve tüm topluma yaygınlaşması için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. İş Güvenliği hizmeti’nin faydaları ve Zeytinburnu İş Güvenliği hizmeti verdiğimiz firmalar hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook sayfamız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

17 Ocak 2020

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

Facebook'ta Biz